Про нас

Наш домашній розплідник, ОСГ Бережницького, пропонує купити саджанці винограду. Вся наша колекція тут https://www.vino.biz.ua/

Великий вибір сортів винограду придатного для вирощування на території всієї України. Винні і столові форми винограду на будь-який смак і колір.

Пропонуємо сорти для ринку, сім’ї, сушки родзинок і приготування відмінного вина. Є морозостійкі і укривні сорти винограду.

Наші саджанці однорічні з відкритою кореневою системою. Ми сумлінно вирощуємо саджанці винограду, стежимо за якістю і здоров’ям посадкового матеріалу. ОСГ Бережницького – це особисте селянське господарство, де працює тільки наша сім’я без залучення найманих працівників. Ми ретельно стежимо за сорто-відповідністю. Уважно комплектуємо і старанно пакуємо замовлення.

У нас Ви можете купити саджанці винограду недорого в роздріб і оптом.

На запитання відповідає Назаренко Наталія Андріївна, телефони (067) 512-48-56, (095) 167-67-98. Можете писати повідомлення у Вайбер (093)-193-84-27.

Замовлення приймаємо з 1 липня кожного року. Викопуємо саджанці тільки після достатнього визрівання лози та переходу їх в стан спокою протягом другої половини жовтня – першої половини листопада, в залежності від погодних умов.

Садити саджанці краще, коли температура грунту опуститься до + 10 ° С, щоб не прокинулися бруньки, інакше саджанець до весни може загинути.

Коріння саджанців перед відправкою обробляємо глиняною бовтанкою, поміщаємо в пакет і ретельно загортаємо плівкою. Наша упаковка забезпечує вологість коренів саджанців на 2-3 тижні і більше, в залежності від температури навколишнього середовища. Саджанці міцні, при транспортуванні не ламаються.

Відправляти саджанці восени починаємо в кінці жовтня-початку листопада, закінчуємо на початку грудня до укриття саджанців у траншеї на зимівлю. Відправляємо в порядку черги: спочатку липневі, потім серпневі замовлення, після вересневі, жовтневі і так далі. Одночасно всім відразу замовлення не відправляємо – немає такої можливості. Навесні відправляти починаємо в березні після розкриття саджанців. Відправляємо навесні теж в порядку черги.

Можна купити саджанці, приїхавши до нашого розплідника. Також відправляємо по Україні Укрпоштою та Новою поштою.